Krispol

Oferta SERWIS PPOŻ

Oferta – serwis ppoż

Przeglądy i pomiary wydajności hydrantów

Firma Krispol zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Funkcjonujemy w Bydgoszczy i na terenie tego miasta gwarantujemy dojazd w przeciągu 24h od momentu przyjęcia zgłoszenia. Zapewniamy także profesjonalne usługi dla wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Naszym podstawowym zadaniem, jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Oferta obejmuje też m.in. sprzedaż gaśnic, znaki BHP i ppoż, wymianę oraz przeglądy i pomiary wydajności, których wymaga legalizacja hydrantów, przeglądy gaśnic oraz przeglądy drzwi ppoż. Zapewniamy także serwis i montaż instalacji ppoż. Nasza kadra wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom skuteczne i ciekawe szkolenia ppoż i BHP.

Przeglądy gaśnic i hydrantów oraz inne usługi ppoż dla firm

Firma Krispol jest autoryzowanym serwisem sprzętu gaśniczego, który działa na terenie Bydgoszczy. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego nieustannie staramy się poszerzać i modyfikować ofertę, by zyskać Państwa aprobatę. Poza zaangażowaniem w pracę z klientem indywidualnym przygotowaliśmy również ofertę dedykowaną specjalnie dla firm. Zawiera ona szereg usług przeznaczonych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, a klienci mogą korzystać z atrakcyjnych pakietów cenowych. Proponujemy Państwu m.in. szkolenia ppoż i BHP, przeprowadzane przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Wykonujemy też okresowe przeglądy gaśnic, hydrantów oraz innego sprzętu gaśniczego. Realizujemy również pomiary wydajności hydrantów i gaśnic.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zakres oferowanej współpracy jest uzależniony od indywidualnie poczynionych ustaleń. Możemy przejąć odpowiedzialność za całość kwestii związanych zabezpieczaniem obiektów w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Możemy również realizować konkretne usługi wybrane przez klienta np. badania i przeglądy hydrantów i gaśnic. Niezależnie od wybranej formy współpracy nasze zdania wykonujemy z najwyższą starannością, zawsze przestrzegając wyznaczonych terminów. Zaufanie klientów jest dla nas sprawą największej wagi. Z tego względu współpracę zawsze rozpoczynamy od wykonania bezpłatnej i rzetelnej wyceny stanu technicznego sprzętu ppoż.

znak wąż strażacki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty, która obejmuje:

• szkolenia z zakresu ppoż.,
• kompleksowe wyposażenie firm w sprzęt ppoż,
• okresowe przeglądy i pomiary podręcznego sprzętu gaśniczego oraz hydrantów,
• opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
• kontrolę warunków ppoż. w firmie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta instytucjonalnego, zapewniamy w szczególności:

• bezpłatną ocenę stanu technicznego sprzętu,
• terminowe wykonanie usług,
• możliwość negocjacji cen,
• rabaty i promocje dla stałych klientów.

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 504 618 186

zobacz także