Krispol

Oferta SERWIS PPOŻ

 

Przeglądy i pomiary wydajności hydrantów

Firma Krispol zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Funkcjonujemy na terenie Bydgoszczy i na terenie tego miasta gwarantujemy dojazd w przeciągu 24h od momentu zgłoszenia. Zapewniamy także nasze profesjonalne usługi dla wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Naszym podstawowym zadaniem, jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. sprzedaż znaków BHP i PPOŻ, wymianę oraz przeglądy i pomiary wydajności hydrantów i gaśnic oraz przeglądy drzwi PPOŻ. Zapewniamy także serwis i montaż instalacji PPOŻ. Posiadamy niezwykle wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, która przeprowadza także kompleksowe szkolenia PPOŻ i BHP.

 

Przeglądy gaśnic i hydrantów oraz inne usługi PPOŻ dla firm

Firma Krispol jest autoryzowanym serwisem sprzętu gaśniczego, działającym na terenie Bydgoszczy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze i dlatego nieustannie staramy się poszerzać i modyfikować naszą ofertę, by zyskać Państwa zadowolenie i aprobatę. Poza zaangażowaniem w pracę z Klientem indywidualnym, przygotowaliśmy również ofertę dedykowaną specjalnie dla Firm. Zawiera ona szereg usług przeznaczonych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw oraz atrakcyjne pakiety cenowe. Proponujemy Państwu m.in. szkolenia PPOŻ i BHP, przeprowadzane przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Zajmujemy się też okresowymi przeglądami gaśnic, hydrantów oraz innego sprzętu gaśniczego. Realizujemy również przeglądy i pomiary wydajności hydrantów i gaśnic.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zakres oferowanej współpracy jest zależny od indywidualnie poczynionych ustaleń. Możemy przejąć odpowiedzialność za całość kwestii związanych zabezpieczaniem obiektów w zakresie ochrony przeciwpożarowej, jak również realizować konkretne usługi wybrane przez klienta np. badania i przeglądy hydrantów i gaśnic. Niezależnie od wybranej formy współpracy, nasze zdania wykonujemy z najwyższą starannością, zawsze przestrzegając wyznaczonych terminów. Zaufanie klientów jest dla nas sprawą największej wagi, z tego względu pierwszym krokiem z naszej strony jest propozycja bezpłatnej i rzetelnej wyceny stanu technicznego sprzętu PPOŻ.

znak wąż strażacki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty:

• szkolenia z zakresu p.poż.,
• kompleksowe wyposażenie firm w sprzęt ppoż,
• okresowe przeglądy i pomiary podręcznego sprzętu gaśniczego oraz hydrantów,
• opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
• kontrola warunków p.poż. w firmie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta instytucjonalnego, oferujemy w szczególności:

• bezpłatną ocenę stanu technicznego sprzętu,
• terminowe wykonanie usług,
• możliwość negocjacji cen,
• rabaty i promocje dla stałych klientów.

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 504 618 186

zobacz także