Krispol

O nas

P.W. KRISPOL

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej i bhp. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy i na jej obszarze zapewniamy reakcję w ciągu 24 godzin od czasu zlecenia, w razie pilnych przypadków. Nie ograniczmy się jednak naszej działalności wyłącznie do obszaru tego miasta, świadczymy również usługi na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Głównym zadaniem realizowanym przez naszą firmę jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań zakresie usług BHP i PPOŻ. Dystrybuujemy znaki BHP i PPOŻ. Tworzymy instrukcje bezpieczeństwa PPOŻ dla różnego rodzaju obiektów oraz świadczymy usługi w zakresie serwisowania instalacji PPOŻ. Prowadzimy również działania edukacyjne poprzez organizację szkoleń PPOŻ i BHP dla firm oraz instytucji.

Instrukcje bezpieczeństwa PPOŻ

Szkolenia PPOŻ i BHP

Gaśnice, hydranty, drzwi PPOŻ

Instrukcje bezpieczeństwa PPOŻ

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przygotowane dokumenty uwzględniają specyfikę danego obiektu i zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące konserwacji urządzeń ochrony PPOŻ, sposobów postępowania w przypadku wystąpienia pożarów, organizacji ewakuacji budynku. Do instrukcji dołączamy dokładnie wykonany plan obiektu z zaznaczeniem ulokowania dróg ewakuacyjnych, gaśnic oraz hydrantów.

Szkolenia PPOŻ i BHP

Nasze szkolenia PPOŻ i BHP prowadzone są przez osoby specjalizujące się w tych dziedzinach. Duże doświadczenie, odpowiednie merytoryczne przygotowanie oraz wysokie umiejętności interpersonalne zapewniają wysoką skuteczność organizowanych kursów. Wykazujemy dużą elastyczność, jeśli idzie o terminy szkoleń i staramy się w tej materii w pełni dostosować do potrzeb uczestników.

Gaśnice, hydranty, drzwi PPOŻ

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gaśnic. Dostępne są u nas różne modele gaśnic proszkowych, pianowych, śniegowych. Mamy także specjalne gaśnice przewoźne. Klientom oferujemy pomiary i przeglądy hydrantów. Przeprowadzamy również przeglądy i pomiary wydajności hydrantów i gaśnic. Gwarantujemy najniższe ceny oraz najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy niezwykle wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują solidność i fachowe podejście do każdego zlecenia, dbając w pierwszej kolejności o Państwa bezpieczeństwo i satysfakcję. Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do współpracy!