Krispol

O nas

o nas

Instalacje ppoż w Bydgoszczy – o firmie P.W. KRISPOL

Jesteśmy firmą, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy i na jej obszarze zapewniamy reakcję w ciągu 24 godzin od czasu przyjęcia zlecenia, w razie pilnych przypadków. Nie ograniczmy się jednak naszej działalności wyłącznie do tego miasta, świadczymy również usługi na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Głównym zadaniem realizowanym przez naszą firmę jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań zakresie usług BHP i ppoż. Dystrybuujemy znaki BHP i ppoż. Nasza oferta obejmuje także wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla różnego rodzaju obiektów. Dokonujemy również przeglądów i serwisujemy instalacje ppoż. Prowadzimy działania edukacyjne poprzez organizację szkoleń ppoż. i BHP dla firm oraz instytucji.

Instrukcje bezpieczeństwa PPOŻ

Szkolenia PPOŻ i BHP

Gaśnice, hydranty, drzwi PPOŻ

Instrukcje bezpieczeństwa ppoż

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przygotowane dokumenty uwzględniają specyfikę danego obiektu i zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące konserwacji urządzeń ochrony PPOŻ, sposobów postępowania w przypadku wystąpienia pożarów, organizacji ewakuacji budynku. Do instrukcji dołączamy dokładnie wykonany plan obiektu z zaznaczeniem ulokowania dróg ewakuacyjnych, gaśnic oraz hydrantów.

Szkolenia ppoż i BHP

Nasze szkolenia ppoż i BHP są prowadzone są przez osoby specjalizujące się w tych dziedzinach. Duże doświadczenie, odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz wysokie umiejętności interpersonalne zapewniają wysoką skuteczność organizowanych kursów. Wykazujemy dużą elastyczność, jeśli chodzi o terminy szkoleń i staramy się w tej materii w pełni dostosować do potrzeb uczestników.

Gaśnice, hydranty, drzwi ppoż

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gaśnic różnych typów. Prowadzimy sprzedaż gaśnic, pianowych, śniegowych. Mamy także specjalne modele przewoźne. Klientom oferujemy przeglądy i pomiary wydajności gaśnic. Przeprowadzamy również przeglądy i pomiary hydrantów. Gwarantujemy najniższe ceny oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Mamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują solidność i fachowo podchodzą do każdego zlecenia. W pierwszej kolejności zawsze dbamy o Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie. Gorąco zachęcamy do współpracy!