Instalacje PPOŻ i BHP – O firmie

Krispol jest profesjonalną firmą działającą na terenie Bydgoszczy. Specjalizujemy się w kwestiach związanych z ochroną przeciwpożarową oraz BHP. Doskonała znajomość zagadnień  z tego obszaru pozwala nam oferować klientom kompleksowy zestaw usług i w pełni profesjonalną obsługę. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty uprawniające nas do realizacji zdań w związanych z montażem i konserwacją instalacji PPOŻ.

Podstawą działania naszej firmy jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, w celu zabezpieczania budynków i pomieszczeń. Przygotowywane przez nas instrukcje spełniają wszystkie normy określane przepisami prawa. Pomagamy również w stworzeniu kompletnego systemu zabezpieczania obiektów poprzez sprzedaż znaków BHP i PPOŻ. Dostępne w naszej ofercie znaki są zgodne z obowiązującymi regulacjami.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy gaśnic i hydrantów, a także innych sprzętów przeciwpożarowych. Nasza oferta zawiera też montaż oraz serwis instalacji PPOŻ, jak również legalizację hydrantów.

Posiadamy niezwykle wykwalifikowaną kadrę pracowników, która przeprowadza kompleksowe szkolenia PPOŻ i BHP. Jej doświadczenie i umiejętności, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, najniższe ceny oraz oferty specjalne dedykowane dla firm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

 

Poniżej znajda Państwo następujące certyfikaty, jakie posiada nasza firma:

certyfikat Alufire certyfikat BOXMET certyfikat gasnice
BOXMET certyfikat hydranty SUPRON 3  GLORIA certyfikat